SPRZEDAWCA-KASJER

menadżer sklepu

w Delikatesach Kuchnie Świata w C.H. GALERIA KRAKOWSKA w Krakowie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •     doradzanie klientom w sklepie
  •     obsługa kasy fiskalnej
  •     przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru na półki
  •     dbałość o dobry wizerunek sklepu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, punktualność i wysoka kultura osobista
  • otwartość, komunikatywność, uczciwość, sumienność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • indywidualne szkolenia z zakresu towaroznawstwa
  • elastyczny grafik pracy
  • zniżki pracownicze
  • stabilną pracę w firmie o wieloletniej tradycji i doświadczeniu
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia naszych delikatesów w Krakowie i osobistego złożenia CV lub przesłania aplikacji ze zdjęciem na adres: marzena.biernacka@kuchnieswiata.com.pl