PRACOWNIK MAGAZYNU

praca

do naszego oddziału w Gdańsku

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie na stan magazynowy towarów oraz sprawdzenie poprawności dostaw
  • praca ze skanerem
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca na magazynie suchym i mroźniczym -18 st. C
  • obsługa magazynu wg FIFO
  • utrzymanie porządku na magazynach

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, dokładność

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę z atrakcyjnymi dodatkami socjalnymi (dodatek żywieniowy, dodatek za pracę w godzinach nocnych, MultiSport, ubezpieczenie)
  • premię po miesięcznym okresie próbnym
  • odzież roboczą oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Aplikację prosimy przesłać na adres: jan.godlewski@kuchnieswiata.com.pl